منو

رویه های بازگرداندن کالا

شرایط ضمانت ۷ روز ضمانت بازگشت کالا
به دلیل مقررات امکان انصراف از خرید و بازگشت کالا به دلیل سلیقه ای وجود ندارد. کالا تنها در صورتی به دلیل عدم تطابق با سلیقه مشتری و انصراف از خرید پس گرفته می شود که کالا دچار آسیب یا مشکل شده باشد. در صورتی که کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته باشد تا ۷ روز بعد از تحویل، باز پس گرفته شده و پس از بررسی و احراز مشکل معدوم می شود. لازم به ذکر است کالاهایی که دارای گارانتی شرکتی هستند هم ۷ روز دارای تضمین بوده و بعد از این مدت هرگونه مشکل به عهده شرکت گارانتی دهنده خواهد بود.برای استفاده از ضمانت بازگشت کالا لازم است حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت بسته، با امور مشتریان آرانوکا تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید.
 
نحوه مرجوعی کالا
برای بازگرداندن کالا لازم است ابتدا موضوع را به امور مشتریان آرانوکا اطلاع دهید. برای تماس یکی از این
دو روش را انتخاب کنید:
۱ -با شماره 02128423082
با امور مشتریان آرانوکا تماس بگیرید.
۲ -در اکانت کاربری خود، در بخش خریدهای من وارد شده و به امور مشتریان آرانوکا ایمیل ارسال نمایید. در ایمیل، درخواست خود را به همراه شماره فاکتور و علت بازگشت کالا ارسال بفرمایید تا امور مشتریان درخواست شما را بررسی کرده و طی یک روز کاری با شما تماس بگیرند. در این تماس، ممکن است از شما خواسته شود از محصول یا بسته خود که قصد بازگرداندن آن را دارید عکس ارسال نمایید و کمی تأمل نمایید تا مشکل شما بررسی شود. در صورت تأیید مرجوعی کالا، زمان و روش بازگرداندن آن با شما هماهنگ می شود. بعد از تأیید و هماهنگی برای بازگرداندن کالا، لطفا مشخصات خود شامل شماره فاکتور، شماره همراه و نام خود را به همراه محصول از روش های اعلام شده توسط امور مشتریان برای ما ارسال کنید.
 
نحوه تسویه حساب کالای بازگردانده شده
برای بازگرداندن کالا، ابتدا روش بازگرداندن کالا را با امور مشتریان آرانوکا هماهنگ نمایید. در بازگشت کالا از شهرستان ها باید قبض پست به همراه کالا ارسال شده و یا در اولین فرصت تصویر آن از طریق ایمیل یا تلگرام و واتس اپ برای بخش امور مشتریان آرانوکا فرستاده شود. در بازگشت کالا از تهران، لازم است زمان ارسال کالا و روش ارسال کالا با امور مشتریان آرانوکا هماهنگ شود. توجه کنید در صورتی که کالا بدون هماهنگی و یا به روشی غیر از استفاده از سیستم حمل و نقل مورد تایید آرانوکا در تهران و یا پست عادی سفارشی، باز گردانده شود، هزینه های بازگرداندن کالا به عهده مشتری خواهد بود.
زمان پرداخت مبلغ کالای عودت داده شده:
توجه داشته باشید از زمان دریافت و بررسی کالای عودت داده شده،فروشگاه آرانوکا موظف میباشد طی 5 تا 7 روز کاری مبلغ را به حساب خریدار واریز نماید.چنان چه خریدار درخواست بازگشت مبلغ در زمان سریع تر را دارد باید با امور مشتریان تماس گرفته و آن را عنوان کند.در صورت تایید از طرف فروشگاه و امکان پرداخت آن،مبلغ سریع تر به حساب خریدار واریز میگردد.

کالاهایی که اخیرا مشاهده کردید:
فیلتر بر اساس شهر محصول
آرانوکا
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
آرانوکا